Projektowanie stron www
RYCHLAK.DESIGN

Firma RYCHLAK.DESIGN powstała w 2008 r. Tworzymy strony www, sklepy internetowe, a także oferujemy inne usługi z zakresu projektowania graficznego: logotypy, materiały marketingowe, druki.

Doświadczenie zdobywaliśmy pracując dla klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Realizowaliśmy także projekty dla międzynarodowych firm.

Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem. Każdy projekt szczegółowo omawiamy z kontrahentami i dostosowujemy go do indywidualnych potrzeb. Podpowiadamy, konsultujemy i omawiamy postępy prac na bieżąco, aby z dumą podpisać się pod zrealizowaną stroną www czy sklepem internetowym.

Współpracujemy z klientami z całej Polski i zza granicy.

Zapraszamy do współpracy.

RYCHLAK.DESIGN - strony www, sklepy internetowe - Stalowa Wola, Nisko, Rzeszów, Lublin, Warszawa, Kraków
RYCHLAK.DESIGN - strony www, sklepy internetowe - Stalowa Wola, Nisko, Rzeszów, Lublin, Warszawa, Kraków

Poszukujesz zaufanego partnera biznesowego, który pomoże w rozwoju Twojej firmy? Jesteś w odpowiednim miejscu! Pomożemy zaprojektować dla Twojej firmy funkcjonalną stronę internetową lub sklep www.

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania w tworzeniu stron www. Naszym klientom oferujemy nie tylko proste „strony-wizytówki”, ale też rozbudowane projekty, które mogą obsługiwać samodzielnie przy pomocy intuicyjnego systemu do zarządzania treściami – WordPress (CMS).

Wykonane przez nas strony www opierają się m.in. na technologiach HTML, CSS, PHP, JavaScript i mySQL.

Oferujemy także strony internetowe realizowane w technice Responsive Web Design. Nasze witryny internetowe dostosowują się do rozmiaru okna przeglądarki w różnych urządzeniach multimedialnych.

Nasze studio realizuje także projekty z dziedziny e-commerce. Wdrażamy sklepy internetowe oparte na platformie WordPress + WooCommerce.